Japan Power S8VS-12024A in Stock Original
  • {{ detail_data.displayed_price.unit_prefix }}  {{ detail_data.displayed_price.value }}
{{ item.num }} pieces
{{item.name}}* {{item.values[0].value}}
{{sku.value}}
Quantity:
{{detail_data.displayed_price.unit_type_name}}(s)
( Min. Order {{detail_data.prodInfo.minimum_ordered_quantity}} )
Total Price:
This is a virtual product.
Weight:
{{Number(packInfo.weight).toFixed(2)}} KG
Package:
{{packInfo.length}}cm*{{packInfo.width}}cm*{{packInfo.height}}cm
  • Description
    Specification
    itemvalue
    Input VoltageNone
    Output CurrentNone
    Output VoltageNone
    Place of OriginChina
    Model NumberS8VS-06024
    Company Introduction
    FAQ
    1. who are we?
    2. how can we guarantee quality?
    Always a pre-production sample before mass production;
    Always final Inspection before shipment;
    3.what can you buy from us?
    4. why should you buy from us not from other suppliers?
    5. what services can we provide?
    Accepted Delivery Terms: -;
    Accepted Payment Type: T/T;
    Language Spoken: English,Chinese
  • Specification
    • Input Voltage None, 100 V, 110 V, 120 V, 200 V, 210 V, 220 V, 230 V
    • Output Current None, 1 A, 1.6 A, 2 A, 3 A, 6A, 5 A, 1.3 A
    • Output Voltage 3.3 V